wózki 2w1

Wyposażenie wózka dla dziecka 2w1

Wózek dla dziecka może posiadać wyposażenie klasy premium, jak również standardowe wyposażenie. W zależności od tego, czego oczekujemy od zakupu wózka dla dziecka, mamy do wyboru wiele różnych opcji jeżeli chodzi o wyposażenie i wózki 2w1.

Wózek tego typu powinien posiadać przede wszystkim solidnie wykonaną gondolę, jak również siedzisko do zamienienia wózka w zwykłą spacerówkę, gdy dziecko nieco podrośnie. W zestawie wózków 2w1 często znaleźć można również fotelik dla dziecka, co oczywiście jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ pozwala na zmniejszenie kosztów zakupów. W wyposażeniu wózka znajduje się oczywiście również rama i koła – im wyższa klasa wózka, tym będą one lepsze. W standardowym wyposażeniu bardzo często znaleźć można również takie dodatki jak torba na dziecięce akcesoria czy na przykład pokrowiec na nogi, albo pokrowiec na wózek na wypadek deszczy.

Wózki 2w1 często posiadają również specjalne budki, które są przeznaczone zarówno dla wersji spacerowej, jak i gondoli. Budki takie chronią przed deszczem, wiatrem czy słońcem. Wyposażenie często składa się również z takich elementów jak pasy bezpieczeństwa dla dziecka czy odpinana barierka ochronna, którą stosuje się na początku w spacerówce, a w miarę rośnięcia dziecka po prostu się ją usuwa dla wygody malucha i rodzica. Niektóre wózki są wyposażone również w specjalne uchwyty, które służą na przykład do przenoszenia, lub też uchwyty na butelki czy inne potrzebne podczas spaceru akcesoria dziecka. Tak naprawdę wyposażenie może być bardzo kompleksowe, wszystko zależy od tego, czego oczekują rodzice.